Praca.pl Praca
mlodszy specjalista ds serwisu serwisant

Praca mlodszy specjalista ds serwisu serwisant

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Młodszy specjalista ds. serwisu

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    21 godz.
    Będziesz odpowiedzialny/a za: wsparcie specjalistów serwisu w naprawach i diagnostyce urządzeń HVAC na warsztacie; wsparcie specjalistów technicznych w drobnych pracach konserwacyjnych na terenie firmy; przygotowywanie części zamiennych i urządzeń do wydań z serwisu; wystawianie...
  • Młodszy Specjalista ds. Planowania

    LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid
    15 dni
    Zadania: Przygotowanie dokumentacji obsługowej na podstawie otrzymanego zamówienia; Kontakt z Klientami; Analiza otrzymanych zleceń; Weryfikacja poprawności dokumentacji wykonawczej; Planowanie przeglądów wykonywanych w Obsłudze Liniowej; Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne...