Praca.pl Praca
Operator maszyn magazynier

Praca Operator maszyn magazynier

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 6

  • Pracownik Magazynu / Operator Suwnicy

    ODMET S.A.   Siedlce, ul. Brzeska 120    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Opis stanowiska: 0raca fizyczna na magazynie wyrobów hutniczych w hali oraz na powietrzu, podczepianie zawiesi do transportu suwnicą, rozładunek i załadunek towaru na placu magazynowym, wydawanie towaru klientom, kontrola wzrokowa, mierzenie, ważenie. Możliwość awansu na stanowisko obsługi...
  • AAS sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   4 300 - 6 500 zł brutto/mies.
    3 dni
    Jeśli posiadasz zdolności techniczne, lubisz majsterkować i masz "smykałkę" do napraw lub masz doświadczenia w pracy na magazynie i uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych UDT - mamy dla Ciebie pracę. Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy obsłudze maszyn oraz prac magazynowych.
  • Magazynier - Operator Suwnicy

    Praca.pl   Siedlce    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa magazynu wyrobów hutniczych; Rozładunek/załadunek towarów; Obsługa suwnicy; Kontrola jakości towarów; Perspektywa awansu na obsługę linii cięcia blach.
  • Operator maszyn do obróbki drewna - pomocnik magazyniera (staż)

    Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu   Grudziądz    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    1 dni

Oferty urzędu pracy