Praca.pl Praca
Operator sprzetu-kierowca wozka widlowego

Praca Operator sprzetu-kierowca wozka widlowego

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Operator wózków widłowych

    ManpowerGroup   Nowa Ruda    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową
    9 godz.
    Zadania: Prowadzenie dokumentacji magazynowej; Kontrola stanów magazynowych; Transport wewnątrz zakładowy; Załadunek i rozładunek transportów; Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy; Wymagania: Uprawnienia UDT mile widziane Doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze...
  • Kierowca Wózka Widłowego

    Kronospan Polska Sp. z o.o.   Szczecinek    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Zakres obowiązków: Odstawianie i podstawianie pakietów płyt i palet na ciągi produkcyjne; Odstawianie palet ze stanowisk pakowania do magazynu; Przestrzeganie zasad ustawienia palet w magazynie zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami magazynowania wyrobów gotowych. Wymagamy: Uprawnień...