Praca.pl Praca
Operator Wózka Widłowego lubelskie

Praca Operator Wózka Widłowego lubelskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Magazynier z UDT

    ManpowerGroup   Nałęczów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny
    1 dni
    Zadania: Rozładunek i załadunek towaru; Odbiór towaru z linii produkcyjnej i przewożenie na magazyn; Inwentaryzacja materiałów; Prowadzenie dokumentacji magazynowej; Wymagania: Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, UDT Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym; Podstawowa znajomość...
  • Operator Wózka Widłowego - wysokiego składowania

    LST-Polska Sp. z o.o.   Bełżyce    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Opis stanowiska praca w Dziale Magazynu związana z ustawianiem towaru na regałach za pomocą wózka widłowego; ustawianie towaru zgodnie z przyjętymi lokalizacjami regałowymi; dbałość o powierzony sprzęt; kontrola stanów magazynowych; załadunek samochodów dostawczych.
  • Magazynier / Operator wózka widłowego

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.   Lublin    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!
  • Operator wózka widłowego

    Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu   Komarów-Osada    praca stacjonarna
    7 dni