Praca.pl Praca
Partner Biznesowy Olsztyn

Praca Partner Biznesowy Olsztyn

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • New Business Manager

    UNUM   Olsztyn    praca hybrydowa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa agencyjna  pełny etat   7 000 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres obowiązków Budowa, rozwój i serwis portfela klientów. Realizacja celów sprzedażowych i biznesowych. Wymagania: Sympatia i empatia do ludzi. Doświadczenie w pracy z klientami. Przedsiębiorczość i nastawienie na rozwój. Umiejętności sprzedażowe, analityczne oraz...

Praca partner biznesowy śląskie warmińsko-mazurskie ... najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży

    Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.   Śląsk    praca zdalna / hybrydowa
    kierownik/koordynator / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    5 godz.
    Opis stanowiska: Bezpośrednie, skuteczne zarządzanie strukturą sieci szkół w regionie Śląskim Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe, w tym zwiększające przychody i optymalizujące koszty; Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół, dbanie o...
  • Klient portalu Praca.pl
    kierownik/koordynator / menedżer  kontrakt B2B  pełny etat   13 000 zł netto (+VAT)/mies.  aplikuj bez CV
    12 dni
    Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległych pracowników, Zamawianie towaru, Przyjmowanie dostaw, Tworzenie grafików dla podległych pracowników, Nadzorowanie pracy podległych pracowników, Budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Nadzorowanie wyników handlowych, Dbanie o dalszy rozwój obrotów.