Praca.pl Praca
pracownik fizyczny fermy drobiu

Praca pracownik fizyczny fermy drobiu

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik fizyczny fermy drobiu

    Drobex-Agro Sp. z o.o.   Makowiska (pow. bydgoski, gm. Solec Kujawski), Makowiska 12    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków Zbieranie, segregacja jaj, Karmienie kur oraz kogutów, Prace na fermie oraz na terenie. Szukamy kilku pracowników.
  • Pracownik Fermy drobiu

    2 dni
    Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci do pracy i dobra kondycja fizyczna

    4 dni