Praca.pl Praca
Pracownik magazynowy ds logistycznych

Praca Pracownik magazynowy ds logistycznych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Kontroler jakości w magazynie logistycznym

    Schenker sp z o.o.   Komorniki, ul. Diamentowa 1    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres zadań: Administracyjna obsługa procesów magazynowych, Kontrola ilościowa i jakościowa produktów, Weryfikacja stanów magazynowych, Raportowanie jakościowych KPI, Sporządzanie raportów i analiz, Odpowiadanie na reklamacje, analizowanie ich przyczyn i opracowywanie działań...
  • Młodszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej

    Schenker sp z o.o.   Bydgoszcz, Dachtery 3    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Zakres zadań: Obsługa WMSa (SAP); Systemowa obsługa wydań towaru na produkcję klienta; Przygotowywanie zleceń dla pracowników magazynu; Awizowanie odbiorów przesyłek; Wyjaśnianie rozbieżności magazynowych; Kontakt z działem planowania, zakupów klienta. Oczekiwania wobec Kandydata:...
  • Pracownik ds. Opracowania Ładunków

    Poczta Polska S.A.   Ciemne, k. Radzymina, ul. Logistyczna 12    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca zmianowa w godzinach 5:00 - 13:00, 13:00 - 21:00 oraz 21:00 - 5:00​ Twoje zadania: rozładunek i załadunek samochodów za pomocą wózków widłowych, przyjmowanie i przekazywanie ładunków w obrębie sortowni, skanowanie przesyłek - praca...