Praca.pl Praca
Pracownik magazynowy dzial spedycji

Praca Pracownik magazynowy dzial spedycji najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca pracownik magazynowy spedycji małopolskie podkarpackie najnowsze oferty pracy

  • Brygadzista Magazynu

    AGATA Spółka Akcyjna   Kraków    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków: Zarządzanie bieżącą pracą podległych pracowników na magazynie, wyznaczanie bieżących celów oraz kontrola ich realizacji; Wydawanie oraz przyjmowanie dostaw zgodnie z procedurami oraz dokumentami pod względem ilościowym, jakościowym oraz zgodnie z lokalizacją;...
  • Pracownik Magazynowy

    Polski Tytoń S.A.   Kraków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    wykształcenia średniego; doświadczenia na stanowisku; uprawnień na wózek widłowy;
  • Magazynier / Pracownik produkcji

    Praca.pl   Zegartowice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zakres obowiązków: Nadzorowanie rozładunków i weryfikacja zgodności z dokumentacją; Kontrola jakości i ilości odbieranego produktu; Załadunki i rozładunki towarów; Przygotowywanie dokumentów magazynowych; Pakowanie wyrobów gotowych;