Praca.pl Praca
Robotnik budowlany d

Praca Robotnik budowlany d

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Brygadzista / Monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej

    Praca.pl Sp. z o.o.   Niemcy
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    7 dni
    Wymagania: Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Wykształcenie zawodowe lub techniczne, Umiejętność obsługi niwelatora oraz niwelatora laserowego, Znajomość rysunku technicznego, Prawo jazdy kat. B, Samodzielność, dokładność i rzetelność. Mile widziane: Znajomość j. niemieckiego.
  • Pracownik Produkcji Elementów Prefabrykowanych

    Praca.pl Sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    12 dni
    Zakres obowiązków: Tworzenie prefabrykatów, Betonowanie z użyciem wibratora, Przygotowywanie zbrojeń, Wykańczanie powierzchni betonu.
  • Zbrojarz - Betoniarz

    12 dni
    Zakres obowiązków: Składanie i rozmontowywanie szalunków. Produkcja prefabrykatów betonowych. Obsługa wylewania i wibrowania betonu. Umieszczanie zbrojeń w formach oraz przygotowywanie elementów zbrojeniowych.