Praca Sanitariusz Proszowice najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Sanitariusz małopolskie najnowsze oferty pracy

  • Pielęgniarka / Pielęgniarz (Pediatria)

    LUX MED Sp. z o.o.   Kraków, ul. Puszkarska 7H    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / o dzieło / kontrakt B2B
    1 godz.
    Podejmując z nami współpracę możesz liczyć m.in na: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce. rynkowe wynagrodzenie; różnorodne formy współpracy; pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności; wolne niedziele i...
  • Pielęgniarka / Pielęgniarz

    LUX MED Sp. z o.o.   Nowy Sącz, ul. Poniatowskiego 2    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    23 godz.
    Praca w Centrum Medycznym LUX MED przy ul. Poniatowskiego 2. Oczekiwania wobec Ciebie:​ wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo; aktualne prawo wykonywania zawodu; mile widziane ukończone kursy specjalistyczne z...

    LUX MED Sp. z o.o.   Kraków, ul. Pilotów 2, (Centrum Diagnostyczne)    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat / część etatu
    24 godz.
    Praca w Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka znajdującej się przy ul. Pilotów 2 w Krakowie. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;...

    Fresenius   Kraków, Stacja Dializ    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
    4 dni
    Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej​​​. Oczekujemy: aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz, zaangażowania i chęci rozwoju.​
  • Pielęgniarka

    Grodzki Urząd Pracy w Krakowie   Konary (pow. krakowski, gm. Mogilany), Konary    praca stacjonarna
    12 dni