Praca.pl Praca
specjalista analityk systemu komputerowego, łódzkie, podkarpackie

Praca specjalista analityk systemu komputerowego, łódzkie, podkarpackie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Analityk procesów biznesowych

    Asseco Data Systems S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    6 godz.
    Zadania: analiza funkcjonalna procesów organizacyjnych w systemach wewnętrznych, optymalizacja procesów wewnętrznych, identyfikacja nieefektywności procesowych, propozycje zmian i modyfikacji, współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia pełnego przebiegu procesów, zbieranie...
  • Analityk Biznesowy

    Asseco Data Systems S.A.   łódzkie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 godz.
    Zadania: zarządzanie wymaganiami klienta, tworzenie projektów funkcjonalnych systemów informatycznych, analizowanie potrzeb klienta oraz procesów biznesowych, tworzenie dokumentacji analitycznej.

    6 godz.