Praca.pl Praca
Specjalista ds kontroli jakosci podkarpackie

Praca Specjalista ds kontroli jakosci podkarpackie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Specjalista ds. certyfikacji FSC

    Silva Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.: Wsparcie procesów certyfikacji FSC, PEFC, KZR; Prowadzenie wymaganej dokumentacji; Przygotowywanie organizacji do audytów zewnętrznych; Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz dostawców; Kontrola i wdrażanie zmian zgodnie z...
  • Technolog / Technolożka Mobilnych Wytwórni Betonu

    CEMEX Polska Sp. z o.o.   podkarpackie    praca mobilna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Główne zadania Projektowanie składów mieszanek betonowych (m.in. analiza i dobór materiałów, wykonywanie zarobów próbnych), Doradztwo technologiczne dla klientów CEMEX (m.in. przygotowywanie wycen kontraktów, dokumentacji jakościowej, udział w negocjacjach handlowych w zakresie wsparcia...
  • Kontroler / Kontrolerka Jakości

    Nowy Styl   Rzepedź    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów i podzespołów produkowanych w NS; wydawanie ocen jakościowych w oparciu o dokumentację oraz wymagania jakościowe klientów; prowadzenie zapisów jakościowych zgodnie z obowiązującymi procedurami; montaż kontrolny...
  • Kontroler jakości produktów spożywczych

    Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej   Cmolas    praca stacjonarna
    4 dni