Praca.pl Praca
Specjalista dyspozytor poznan

Praca Specjalista dyspozytor poznan najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca specjalista dyspozytor lubelskie wielkopolskie najnowsze oferty pracy

  • Dyspozytor / Spedytor z doświadczeniem

    TNC Express   lubelskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Katowice
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Planowanie, organizowanie i realizacja przewozów, ustalanie warunków transportu dla naszej floty. Posiadamy ciągniki siodłowe + naczepy. Nawiązywanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących relacji handlowych. Kontrola nad obowiązującą dokumentacją i raportowanie pozwalające na łatwą...
  • Spedytor Międzynarodowy

    Erontrans Sp. z o.o.   Swarzędz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska: współpraca z przewoźnikami; organizacja i koordynowanie procesu transportowego i jego rozliczanie; monitorowanie obsługiwanych zleceń; koordynowanie pracy kierowców i rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych; dbanie o wysoka jakość usług transportowych oferowanych...