Praca.pl Praca
Specjalista inspektor bhp i ppoz

Praca Specjalista inspektor bhp i ppoz

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Specjalista / Specjalistka ds. BHP

    SBM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.   Stargard    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres zadań: Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w tym pełnienie roli Koordynatora ds. BHP na wybranych kontraktach prowadzonych przez firmę, Inicjowanie i prowadzenie na terenie oddziału różnych form edukacji BHP...
  • Specjalista ds. BHP, Ochrony Środowiska i PPOŻ

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: monitorowanie i analiza stanu BHP w Spółce, nadzorowanie polityki Spółki w zakresie BHP, ochrony środowiska i PPOŻ zgodnie z wymaganiami przepisów prawa oraz wewnętrznymi regulacjami firmy, realizacja obowiązków w ramach pełnienia funkcji służby BHP zgodnie z...
  • Inspektor ds. BHP (magazyn)

    Dino Polska S.A.   Rzeszotary (pow. legnicki, gm. Miłkowice)    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przeprowadzanie szkoleń okresowych i wstępnych bhp dla pracowników magazynu; Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP i PPOŻ w magazynie; Udział w postępowaniach powypadkowych;
  • Starszy specjalista

    Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie   Warszawa    praca stacjonarna
    4 dni