Praca.pl Praca
spedytor w transporcie krajowym

Praca spedytor w transporcie krajowym

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem

    STM Group Sp. z o.o.   Olsztyn, Wyszyńskiego 1    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 25 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    Zakres obowiązków: Organizacja transportów FTL/LTL na trasach międzynarodowych; Planowanie przewozów oraz ustalanie warunków transportu; Przygotowywanie wycen dla klientów firmy; Dbanie o wysoką jakość usług oferowanych klientom; Współpraca z działem administracyjnym; Aktywne...
  • Starszy Spedytor Całopojazdowy Krajowy

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.   Błonie    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Twój zakres obowiązków Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych krajowych; Realizacja założeń budżetowych; Praca na giełdach transportowych; Budowanie długofalowej współpracy z Klientami oraz ich rozwój; Prowadzenie aut oraz kontrolowanie przebiegu procesu...