Praca.pl Praca
Stolarz Ciechanów

Praca Stolarz Ciechanów najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca stolarz dolnośląskie mazowieckie najnowsze oferty pracy

  • Pracownik / pracownica działu stolarni

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Warszawa, Marsa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    10 godz.
    Jakie zadania na Ciebie czekają? profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów w zakresie zamówień materiałów docinanych na wymiar (m.in. wycinanie formatek z materiałów drewnianych przy użyciu piły wielkoformatowej i wyrzynarki); indywidualne podejście do potrzeb każdego...
  • Stolarz (m/k/n)

    Dremo Personaldienstleistung GmbH   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    15 godz.
    Przykładowe obowiązki: produkcja i montaż mebli, wyposażenia sklepów i innych obiektów, obsługa maszyn do obróbki drewna; klejenie ram okiennych, szlifowanie powierzchni, montaż ram okiennych, obsługa podwójnej piły ukośnej, maszyny do cięcia profili, strugarki, montaż końcowy w...
  • Montażysta / Stolarz

    KLIMEK I KLIMEK SP.Z O.O. SPK   Janki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Realne doświadczenie przy montaży mebli (min.3-4 lata) szukamy sprawnej osoby - fachowca Umiejętność czytania rysunku technicznego Znajomość konstrukcji meblowych i okuć BLUM Znajomość narzędzi Wyczucie estetyki Kreatywność Kultura osobista Prawo jazdy
  • Stolarz - Cieśla

    VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o   dolnośląskie
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   13 100 - 16 500 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    4 dni
    Zadania: Prace dekarskie, stolarskie.
  • Dekarz / Stolarz

    5 dni
    Zadania: Prace dekarskie, stolarskie; Przestrzeganie przepisów BHP;
  • Cieśla / Dekarz

    7 dni
    Zadania: Wykonywanie prac stolarskich i dekarskich; Utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac; Przestrzeganie przepisów BHP;
  • Stolarz

    Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu   Sławoszowice    praca stacjonarna
    11 godz.
  • Stolarz

    Powiatowy Urząd Pracy w Mławie   Stare Kosiny    praca stacjonarna
    1 dni