Praca.pl Praca
technik serwisu, Częstochowa, rekrutacja online

Praca technik serwisu, Częstochowa, rekrutacja online najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Technik serwisu śląskie rekrutacja online najnowsze oferty pracy

  • Mechanik mobilny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Racibórz    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    13 godz.
    Zadania: Praca mobilna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne; Podstawowa wiedza i...
  • TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
    2 dni
    Zadania: Praca stacjonarna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków...

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Gliwice    praca mobilna
    2 dni