Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Zamówień Warszawa
Koordynator d/s zamówień i sprzedaży

Leterus
Warszawa
praca stacjonarna
3541 dni temu

Ogłoszenie numer: 503278, z dnia 2014-09-01

Leterus

Firma Leterus powstała w Warszawie w 1998 roku, jako niezależny importer  i dystrybutor wielofunkcyjnych  urządzeń biurowych. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu Osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy pilnie osoby na stanowisko koordynator d/s zamówień i sprzedaży hurtowej i detalicznej z biegłą znajomością języka angielskiego najchętniej studentów (lub absolwentów) anglistyki lub innych kierunków zaocznych lub wieczorowych. Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie negocjacji oraz zamówień u kontrahentów zagranicznych.
Wyjazdy do krajów Europy Zachodniej regularnie przynajmniej raz w miesiącu.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doskonała znajomość obsługi komputera i internetu
  • wysoka motywacja do pracy

Mile widziane

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • kreatywność
  • duża motywacja do pracy
  • umiejętności negocjacyjne
  • doświadczenie w handlu

Oferujemy

  • ciekawą pracę o raz zdobycie doświadczenia