Praca.pl Poradniki Lista stanowisk Kadra zarządzająca
Dyrektor ds. Klientów Strategicznych

Lista stanowisk - Dyrektor ds. Klientów Strategicznych

Polecane oferty - Kadra zarządzająca

  • Kierownik Handlowy

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Koszalin, ul. Syrenki 1    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: kreowanie, wsparcie i rozwój sprzedaży hurtowej w hali MAKRO w oparciu o przyjętą strategię rozwoju, kreowanie, rozwój postawy i kompetencji aktywnej sprzedaży wśród pracowników w hali, tworzenie efektywnej komunikacji handlowej, poszerzanie...

Dyrektor ds. Klientów Strategicznych

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Dyrektor do spraw klientów strategicznych, adekwatnie do dyrektora sektora klientów indywidualnych, jest najwyższym organem decyzyjnym i zwierzchnikiem działu obsługi klientów strategicznych. Dyrektor opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zmaksymalizować wydajność pracy podległego działu, a także kontroluje ich dopełnianie wśród podległego zespołu specjalistów do spraw klientów strategicznych. Dyrektor utrzymuje także osobiście kontakty ze szczególnie istotnymi, z punktu widzenia instytucji, klientami, a także monitoruje otoczenie rynkowe w poszukiwaniu potencjalnych klientów strategicznych i analizując ich potrzeby, celem dostosowania oferty do nich kierowanej. Dyrektor ds. klientów strategicznych ustala relacje działu klientów strategicznych z innymi działami firmy.


WYMAGANIA

Podstawowe wymagania stawiane przed kandydatami na stanowisko dyrektora do spraw klientów strategicznych to przede wszystkim wyższe wykształcenie ekonomiczne, oraz wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, w tym na stanowisku kierowniczym. Konieczne będą także szczególne zdolności numeryczne i analityczne, a także umiejętność kierowania kapitałem ludzkim, oraz organizacji pracy własnej i podległego personelu. Dyrektor musi być osobą zdolną do podejmowania strategicznych decyzji pod presją czasu i zarządzania budżetem. Wymagana jest również wiedza z zakresu marketingu i zarządzania, oraz dogłębna orientacja w bieżącym otoczeniu rynkowym.


WARUNKI PRACY

Miejscem pracy dyrektora do spraw klientów strategicznych jest przestrzeń biurowa instytucji lub firmy, w której został zatrudniony, w pozostałych godzinach pracy dyrektor kontaktuje się ze szczególnie istotnymi klientami, oraz zewnętrznymi instytucjami finansowymi.


MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Stanowisko dyrektora do spraw klientów strategicznych funkcjonuje między innymi w branży ubezpieczeniowej, lecz także bankowości i wielu innych.


ZAROBKI

Zarobki na tym stanowisku, jako jednym z należących do kadry zarządzającej oscylują w granicach kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie, w zależności od wielkości firmy i regionu, w którym funkcjonuje. Zarobki mogą być sukcesywnie powiększane o dodatkowe premie i podwyżki, w zależności od stażu i umiejętności pracownika.

Praca Dyrektor ds. Klientów Strategicznych
Lista stanowisk

Najnowsze artykuły

Znajdź Pracę z Praca.pl – nowa wtyczka WordPress wzbogaci Twoją stronę www

Znajdź Pracę z Praca.pl – nowa wtyczka WordPress wzbogaci Twoją stronę www

Jeśli prowadzisz blog lub jesteś wydawcą portalu, wtyczka na stronie buduje pozytywny wizerunek Twojej marki. Pomyśl, że dzięki Tobie ktoś może znaleźć pracę, a jakaś firma pracownika. Może zapamiętać, że udało się to właśnie dzięki Tobie! To świetny zabieg PR-owy – komentuje ekspertka WordPress Ola Gościniak. Z dumą przedstawiamy nowy widget Praca.pl do wykorzystania na Twojej stronie www!

CIMA, CFA, ACCA, CIA – czy to się opłaca?

CIMA, CFA, ACCA, CIA – czy to się opłaca?

Zdobycie prestiżowego, międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego kompetencje w finansach i rachunkowości okupione jest nie tylko kilkuletnią nauką, ale i wysokimi kosztami. Czy pieniądze zainwestowane w uzyskanie CIMA, ACCA i innych certyfikatów szybko się zwrócą? Wyjaśniamy, jakie dyplomy posiadają dyrektorzy i kontrolerzy finansowi oraz ile zarabia się z certyfikatem międzynarodowym.

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Różowe kołnierzyki pod lupą. Czy to najniżej płatne zawody na rynku pracy?

Różowe kołnierzyki pod lupą. Czy to najniżej płatne zawody na rynku pracy?

– Choć stanowiska „różowych kołnierzyków” przy rosnącej automatyzacji, robotyzacji i AI dają nam największą pewność zatrudnienia, to skutki lockdownów, recesji i inflacji powodują, że jednocześnie „różowe kołnierzyki” czują się niepewnie na rynku pracy – zauważa socjolożka Anna D. Nowicka. Wyjaśniamy, które stanowiska zaliczamy do tzw. pink collars i jakie są perspektywy dla tych zawodów.

Czterodniowy tydzień pracy – czy warto go wprowadzić w Polsce?

Czterodniowy tydzień pracy – czy warto go wprowadzić w Polsce?

Wiele wskazuje na to, że kwestia skrócenia czasu pracy w Polsce to już nie pytanie, czy to zrobić, ale kiedy zmiany zostaną wprowadzone do Kodeku pracy. Najnowsze badanie firmy ClickMeeting pokazuje, że 68% z nas uważa, że lepiej byłoby skrócić tydzień pracy do 4 dni niż pracować od poniedziałku do piątku po 6,4 godz. dziennie. Jak w praktyce mógłby wyglądać 4-dniowy system czasu pracy?

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

ESG – co to? Jaki ma wpływ na firmę?

W 2024 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące ESG, które objęły duże firmy spełniające określone warunki. Od 2025 r. grono podmiotów zobowiązanych do tworzenia raportów ESG ma się powiększyć o kolejną grupę. Tymczasem badania pokazują, że 2/3 Polaków nie wie, co oznacza skrót ESG, nie mówiąc o wdrażaniu jego zasad do biznesu. Wyjaśniamy, na czym polega raportowanie ESG oraz kogo dotyczy.