Lista stanowisk - Inżynier produktu

Polecane oferty - Przemysł / Produkcja

  • Specjalista / Inżynier Działu Industrializacji

    Roca Pool - Spa Sp. z o.o.   Gryfice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    To będziesz odpowiedzialna/y za: Nadzór nad procesem wdrożeń produktów, Tworzenie dokumentacji wdrożeniowych, Rozwój nowych oraz modyfikację istniejących produktów, Ścisłą współpracę z powiązanymi działami, Rozwój istniejących oraz pracę nad nowymi rozwiązaniami...
  • Design Engineer - Konstruktor

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych z nowym lub modernizowanym wyrobem w zakresie konstrukcji krzeseł; nadzór nad wykonywaniem prototypów, testowanie nowych rozwiązań oraz ich monitorowanie; praca z wykorzystaniem nowoczesnych...

Inżynier produktu

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Inżynier produktu odpowiada za wprowadzanie na rynek nowych produktów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wdraża i testuje nowe koncepcje produktów/usług, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy.  Dlatego też do jego obowiązków należy bieżąca współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji. Często zajmuje się on również kalkulacją cenową nowych produktów oraz wdrażaniem rozwiązań dedykowanych dla konkretnych potrzeb klientów. Inżynier produktu zajmuje się również udoskonalaniem już istniejących produktów  i optymalizacją kosztów.

 

WYMAGANIA

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera produktu powinna legitymować się wyższym wykształceniem technicznym oraz posiadać kilkuletnie branżowe doświadczenie. Istotna jest również przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego i znajomość innego języka obcego.  Ważna jest również dobra znajomość języka technicznego oraz programu AUTOCAD. Mile widziana jest również znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

W pracy inżyniera produktu bardzo istotne są predyspozycje charakterologiczne do wykonywanej pracy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna efektywnie pracować zarówno w grupie, jak i indywidualnie. Istotna jest również dobra organizacja czasu pracy oraz zorientowanie na klienta.

 

WARUNKI PRACY

Zazwyczaj jest to praca biurowa, wymaga ona jednak moblilności (częste wizyty w terenie, np. w zakładach produkcyjnych). Praca inżyniera produktu wymaga szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania “kryzysów”, dlatego często łączy się z przeżywaniem sytuacji stresowych.

 

MOŻLIWOŚCI ZATRUDNIENIA

Inżynier produktu ma szerokie możliwości zatrudnienia - na to stanowisko rekrutacje mogą przeprowadzać firmy z branży motoryzacyjnej czy budowlanej.

 

ZAROBKI

Zarobki inżyniera produktu są zależne od posiadanych kwalifikacji oraz posiadanego doświadczenia, jednak zazwyczaj może on liczyć na wynagrodzenie w wysokości 4 - 6 tys. zł. Dodatkowo często ma on możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego (szkolenia, ścieżka kariery, prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe). 

Praca Inżynier produktu
Lista stanowisk

Najnowsze oferty - Przemysł / Produkcja

  • Płatny Staż / Praktyki zawodowe - Inżynieria Produkcji, Utrzymanie Ruchu

    PO Lighting Poland Sp. z o. o.   Niemce, k. Lublina    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  umowa zlecenie   28,50 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Twój zakres zadań: Zapoznanie z urządzeniami wykorzystywanymi w procesach produkcyjnych, w tym elektroniki; Zapoznanie ze specyficznymi parametrami, aspektami poszczególnych procesów produkcyjnych i ich wpływem na końcowy wyrób; Zapoznanie z produkowanymi wyrobami, możliwymi defektami (w...
  • Trener Szkoleń Technicznych

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: planowanie, organizowanie i przeprowadzanie szkoleń technicznych dla Klientów (instalatorzy, serwisanci); przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów; diagnozowanie potrzeb szkoleniowych; współpracę z działem...

Najnowsze artykuły

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Chroniczne zmęczenie – objawy, jak sobie radzić?

Kilkudniowy urlop nie pozwolił Ci wypocząć? Nie pamiętasz, kiedy ostatnio czułeś się wyspany i nawet proste czynności wysysają z Ciebie całą energię? To może nie być zwykłe zmęczenie, ale poważniejsza dolegliwość. Wyjaśniamy, jakie są symptomy syndromu chronicznego zmęczenia, kiedy warto zwrócić się do specjalisty oraz co może pomóc złagodzić objawy CFS.

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Osoby niewidome i niedowidzące w miejscu pracy – obowiązki pracodawcy, czas pracy, udogodnienia

Nie muszę nikomu udowadniać swoich umiejętności i przekonywać, że wiele mogę, mimo iż nie widzę – mówi Krystyna Włodarek, działaczka społeczna, która w 2018 r. straciła wzrok. Specjalistka ds. dostępności Barbara Filipowska, osoba niewidoma, dodaje, że jednak często natrafiała na „mur” w kontaktach z rekruterami. Oto co pilnie trzeba zmienić w kontekście pracy osób z dysfunkcją wzroku.

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Kreatywność a AI. Czy pracownicy branż kreatywnych mogą wkrótce stracić pracę?

Czy inteligentny program ma prawa autorskie? Dlaczego AI może dyskryminować? Czy sztuczna inteligencja wkrótce przejmie kreatywne zawody, wysyłając na bezrobocie programistów, grafików, dziennikarzy, filmowców? – Ludzie wolą sztukę tworzoną przez ludzi. Kiedyś sztuka AI będzie jak sport na dopingu – przewiduje prof. Dariusz Jemielniak, badacz ruchów antynaukowych i sztucznej inteligencji.

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu

Opowieść piątoklasistki wzrusza i inspiruje. Zwycięska praca w konkursie „Zawód godny podziwu"

Strażak, lekarz, pielęgniarka, policjant, pracownik hospicjum, mama i tata – tak dzieci odpowiadały na postawione w naszym konkursie pytanie o zawód godny podziwu. Antosia z 5 piątej klasy opowiedziała nam o prawdziwym supermanie, dzięki któremu jej brat i wielu innych ludzi może rozwijać zainteresowania, cieszyć się życiem czy choćby wychodzić na spacer. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Moje i twoje czy nasze? Jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zrujnować związku

Nieporozumienia na tle finansowym są jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków w Polsce – tłumaczy socjolog i coach finanansowy Anna D. Nowicka. O konflikt nietrudno, bo dla wielu par temat pieniędzy to tabu. A do ustalenia jest naprawdę wiele, począwszy od wspólnego konta, przez domowy budżet, po wspólny kredyt. Ekspertka radzi, jak rozmawiać o pieniądzach, by nie zepsuć relacji.

Jakie wybrać rośliny do biura?

Jakie wybrać rośliny do biura?

Nie w każdym wnętrzu sprawdzi się ponadczasowa paprotka, nie wszędzie pasuje klasyczny fikus. W przyjaznym dla psów wnętrzu warto rozważyć palmę Areka, w biurze bez okien monsterę, a w open space choćby pachirę. Wiosna to dobry czas na znalezienie dla swojego biura nowej aranżacji roślinnej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie roślin i jak stworzyć w swojej firmie zielone biuro.