Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Zamówień Warszawa
Pracownik Działu Zamówień i Logistyki

Allied Solutions Poland Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
2895 dni temu

W związku z rozwojem naszych struktur biurowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Weryfikacja i realizacja zamówień
  • Wprowadzanie zamówień do systemu i ich monitorowanie
  • Kontrola procesu realizacji zamówień
  • Analiza stanów magazynowych i uzupełnianie zapasów
  • Prawidłowa i terminowa realizacja zamówień
  • Wystawianie faktur
  • Księgowanie faktur od dostawców
  • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Ścisła współpraca z Klientami krajowymi
  • Współpraca z działem księgowości
  • Współpraca z magazynem zewnętrznym i wysyłki towarów
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość elastycznego zatrudnienia
  • Pracę w stałych godzinach, pon.-pt. 08:00 – 16:00
  • Bez pośredników pracy!
Wymagania:
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Mile widziana znajomość programu magazynowego WF- MAG
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, z możliwością pracy na umowę-zlecenie lub dzieło, własna działalność gospodarcza – mile widziana
  • Systematyczność, dokładność i samodzielność
  • Dyspozycyjność