Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Ministerstwo Rozwoju w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
2495 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 12370

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

– liczne kontakty zewnętrzne i wewnętrzne: bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
– stres związany z pracą pod presją czasu
– reprezentacja departamentu w trakcie spotkań
– organizacja spotkań

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

 węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych tylko na jednym/na innym piętrze,
 winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
 wejście główne od strony ul. Wspólnej przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
 wejście do obiektu od strony ul. Żurawiej przystosowane za pomocą platformy przyschodowej,
 sale konferencyjne na V piętrze dostępne za pomocą schodołazu,
 ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych,
 praca w pokoju wieloosobowym,
 praca przy komputerze,
 praca z bazami danych/programami specjalistycznymi.

Zakres zadań

  • Realizacja zadań związanych z zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania systemu wdrażania POIR w obszarze projektów realizowanych przez sektor nauki w tym min.:
  • – przygotowywanie, aktualizowanie oraz opiniowanie dokumentów wdrożeniowych w zakresie IV osi POIR (np. Szczegółowy opis osi priorytetowych, instrukcje wykonawcze, itp.),
  • – opiniowanie dokumentacji aplikacyjnej w zakresie działań IV osi POIR realizowanych w trybie konkursowym
  • – opracowywanie i aktualizowanie kryteriów wyboru projektów, w szczególności w zakresie IV osi programu
  • – monitorowanie efektywności oraz proponowanie usprawnień procesu oceny i wyboru projektów w zakresie IV osi POIR
  • – identyfikacja problemów w realizacji projektów współfinansowanych ze środków IV osi programu oraz przygotowywanie propozycji rekomendacji działań naprawczych, – przygotowywanie interpretacji i stanowisk Ministerstwa oraz odpowiedzi na pytania w zakresie realizacji IV osi POIR
  • – przeprowadzanie analiz, rekomendacji, informacji oraz prezentacji dotyczących zakresu wsparcia realizowanego w ramach POIR

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze funduszy unijnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego
  • Wiedza/umiejętności z zakresu wdrażania funduszy UE
  • Umiejętność obsługi MS Office: Word, Excel
  • Rzetelność
  • Współpraca
  • Myślenie analityczne
  • Komunikacja
  • Kreatywność
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe