East and North Hertfordshire NHS Trust

od 2001 do 5000 prac. Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

East and North Hertfordshire NHS Trust(Lister Hospital) szczyci się zapewnianiem najwyższego standardu usługmedycznych dla naszych pacjentów. Znajdujemy się w czołówce szpitali NarodowegoFunduszu Zdrowia (NHS) we wschodniej Anglii co do wielkości i liczby pacjentów.

Naszszpital zainwestował niedawno ponad 150 mln funtów w celu zmodernizowania usługi budynków, tworząc fantastyczne otoczenie do pracy. Od października 2014 rjedna z naszych placówek (Lister) jest głównym szpitalem specjalistycznym jak iratunkowym. Jest to wynikiem naszego programu restrukturyzacji, któryskonsolidował większość proponowanych usług w jednym miejscu.

Ponadto,nowa placówka naszego szpitala (QEII) otwarty w czerwcu 2015 r zapewnia opiekęambulatoryjną i przedporodowa, usługi diagnostyczne całodobowe centrumratunkowe.

HertfordCounty (trzecia z naszych czterech placówek) oferuje także usługi diagnostycznei opiekę ambulatoryjną, a Mount Vernon Centrum Onkologii zapewnia najwyższejjakości usługi radioterapii i chemioterapii.

Obszarobsługiwany przez nasz szpital obejmuje populację około 600.000 ludzi irozciąga się na południe, wschód i północ księstwa Hertfordshire, jak równieżczęści Bedfordshire. Mount Vernon Cancer Centre świadczy usługi specjalistycznedla ponad dwóch milionów pacjentów z nowotworem z całego Hertfordshire,Bedfordshire, północno-zachodniej części Londynu i Thames Valley.

Zatrudniamyprawie 5500 pracowników, a nasz roczny budżet wynosi około 375 mlnfuntów.

Aktualne oferty pracy

Firma East and North Hertfordshire NHS Trust nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Dodaj opinię o "East and North Hertfordshire NHS Trust"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

East and North Hertfordshire NHS Trust

Wiltron House, Rutherford Close

SG1 2EF Stevenage