Ward Personnel od momentu powstania w 2010 roku firma rozwijała się z roku na rok i jest obecnie uznawana za jednego z wiodących irlandzkich dostawców usług rekrutacyjnych w sektorach budownictwa i przemysłu.
David, wlasciel firmy, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rekrutacji i kieruje rozwojem zespołu Ward Personnel – firma zatrudnia obecnie ponad trzydziestu pięciu pracowników z biurami w Cork, Dublinie i Athlone, obsługujących wszystkie zakątki kraju.

Aktualne oferty pracy

Firma Ward Personnel Limited nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Elektryk

    Praca.pl Sp. z o.o.   Irlandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: Wymiana starych liczników na inteligentne liczniki energii. Kontrola prawidłowego montażu. Weryfikacja instalacji i ponowne uruchomienie energii. Raportowanie pracy w systemie komputerowym.
  • Elektryk

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   107,00 - 111,00 zł brutto/godz.
    2 dni
    Miejsce pracy: Irlandia Zakres obowiązków: wymiana liczników w domach prywatnych na liczniki typu Smart Meter, w indywidualnie wyznaczonym rejonie, sprawdzenie prawidłowości podłączenia licznika, ponowne podłączenie energii i sprawdzenie poprawności instalacji, wpisanie raportu z wykonania...
  • Opiekun / Opiekunka osób starszych

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Pomoc w codziennych czynnościach: ubieraniu, karmieniu, higienie, gotowaniu, zakupach i utrzymaniu domu.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Ward Personnel Limited

Enterprise House Marina Commercial Park, Centre Park Road

---- Cork City