Die Informationen zur Verarbeitung Ihrer personenbezogenen Daten gem. Art. 13, 14 Datenschutz-Grundverordnung finden Sie hier

The Adecco Group Germany

Glösaer Straße 18, 09131 Chemnitz

www.adecco.de

Adecco Germany Holding SA & Co. KG. Ein Unternehmen der internationalen Adecco Gruppe
Fritz-Vomfelde-Straße 26, 40547 Düsseldorf, Amtsgericht Düsseldorf: HR A 20821
phG: Adecco Germany Holding Management S.A., Zihlmattweg 46, 6005 Luzern/Schweiz
Handelsregister Luzern: CHE-115.150.904
Geschäftsführer: Peter Blersch und Florian Rück
AdeccoGroup.de

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik Magazynu

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    23 godz.
    Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego; gotowość do przeprowadzki do Niemiec; Zadania: Odbieranie, sprawdzanie, sortowanie i układanie produktów na półkach, Pobieranie produktów z półek, pakowanie i nadawanie zamówień, Dbanie o bezpieczeństwo. To nasz...
  • Warehouse Worker

    Adecco Personalsdienstleistungen GmbH   Niemcy, Kaiserslautern      dziś wygasa
    4 dni
    Requirements: Basic language skills at B2 level in German or English Commitment and team spirit;
  • Elektromechanik (k/m/d)

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   60,00 - 120,00 zł brutto/godz.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twoje obowiązki: Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych i systemów; Przeprowadzanie inspekcji i testów w celu zapewnienia bezpieczeństwa i funkcjonalności instalacji elektrycznych; Naprawa usterek i awarii; Zachowanie odpowiednich przepisów i standardów bezpieczeństwa;...
Zobacz archiwalne oferty pracy

3

Adecco Personalsdienstleistungen GmbH

Theodor-Heuss Allee 108

60486 Frankfurt am Main