LW Connect pracuje nad rozwojem technologii światłowodowej z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań telekomunikacyjnych, które wspierają transformację cyfrową. Dzięki projektom realizowanym głównie w Bremen, oferujemy ciekawe środowisko pracy w samym sercu branży telekomunikacyjnej.

Aktualne oferty pracy

Firma LW Connect GmbH nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Brygadzista / Monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej

    Max Bau Sp. z o.o.   Niemcy
    pracownik fizyczny / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   50,00 - 70,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Opis stanowiska: Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów, monterów sieci zewnętrznej wod.-kan.
  • Monter / Monterka - Hydraulik instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych

    flixmonteure GmbH   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Zakres obowiązków: Praca instalacyjna, montażowa i naprawcza w zakresie systemów sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec
  • Spawacz MAG / TIG

    RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Prace spawalnicze na halach.
  • Pracownik kompletacji zamówień w magazynie

    OTTO Work Force Recruitment   Niemcy, Ulm
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Czym się będziesz zajmować? Zbieraniem zamówień ze skanerem ręcznym w magazynie z artykułami drogeryjnymi; Pakowaniem towarów do kontenerów lub przygotowywanie do wysyłki; Dział zwrotów – proste czynności związane z przyjęciem towaru do zwrotu; Wymagania: Prawo jazdy; Chęć pracy...
  • Operator wózka widłowego wysokiego składu

    OTTO Work Force   Niemcy, Lipsk
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    2 godz.
    OBOWIĄZKI Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych; Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych; Kompletowanie zamówień ze skanerem; WYMAGANIA Uprawnienia na wózki widłowe; Min. 6 mies. doświadczenia; Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Operator robota spawalniczego

    Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.   Niemcy, Bawaria
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   14 000 - 19 000 zł brutto/mies.
    2 godz.
    Opis stanowiska: Samodzielna obsługa robota spawalniczego (zgrzewanie, spawanie). Wprowadzanie drobnych poprawek spawalniczych i korygowanie parametrów. Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
  • Brygadzista

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Miejsce pracy: Niemcy
  • Operator Żurawia

    3 godz.
  • Cieśla Szalunkowy

    3 godz.
  • Pracownik produkcji przyborów szkolnych i zeszytów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Hanower    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 000 - 12 000 zł brutto/mies.
    3 godz.
    OPIS PRACY: Praca na produkcji zeszytów oraz innych przyborów szkolnych dla uznanej międzynarodowej marki, leadera w swojej branży Prosta obsługa maszyn produkcyjnych; Kontrola jakości i parametrów Zachowanie porządku na stanowisku pracy; WYMAGANIA: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym...
Zobacz archiwalne oferty pracy

LW Connect GmbH

Saarlauterner Str. 6

28211 Bremen