Firma Societas Personaldienstleistungen jest młodą firmą, którą tworzą i zarządzają doświadczeni pracownicy działu personalnego.

Cieszymy się na przyszłą współpracę i jesteśmy po Twojej stronie, służąc radą i działaniem.

Naszą siłą są:
    • Umowy na czas nieokreślony
    • Uczciwe i punktualne wyplaty
    • Premie bożonarodzeniowe i wakacyjne
    • Wsparcie koordynatora
Nie zastanawiaj się już dłużej, napisz do nas i przekonaj się sam!

Aktualne oferty pracy

  • Lakiernik przemysłowy

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Obowiązki: Przygotowanie pod lakierowanie (szpachlowanie, obklejanie, szlifowanie), Lakierowanie natryskowe/ Airless albo proszkowe. Wymagania: Doświadczenie na w/w stanowisku, Prawo jazdy kat. B + samochód, Język niemiecki min. A2. Warunki pracy: Praca od poniedziałku do piątku, Gotowość do...
  • Ślusarz / Spawacz

    9 dni
    Obowiązki: Spawanie blach lub rur w stali czarnej i nierdzewnej, Umiejętność czytania rysunku technicznego, Obsługa elektronarzędzi, Heftowanie, szlifowanie, składanie. Wymagania: Ważny certyfikat MAG albo /i WIG, Doświadczenie na w/w stanowisku, Prawo jazdy kat. B + samochód, Język...

2

Societas Personaldienstleistungen

Bruehl 3

99-510 Apolda