TNC.Express to młoda, szybko rozwijająca się firma, która oferuje usługi w branży transportowej.Jesteśmy w stanie realizować zamówienia naszych klientów w jak największym stopniu. Elastyczność i niezawodność to nasze zasady biznesowe, którymi się kierujemy.Dzięki najwyższemu zaangażowaniu i świetnemu zespołowiCodziennie wyróżniamy się wśród dużych korporacji.Transport i logistyka to obszar, w którym jesteśmy w 100% mistrzowscy. Nasza siła polega między innymi na tym, by być w mniej niż godzinie na zamówienie po odbyciu ekspresowej podróży.Nasza siedziba i baza znajduje się Friedrich-Ebert-Str. 98, 58454 Witten

Aktualne oferty pracy

 • Kierowca ciężarówki (kat. C+E)

  TNC Express   Niemcy, Witten   
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 11 997 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
  10 dni
  Praca na naczepach z plandeką, od poniedziałku do soboty – 6 dni jazdy (dzień i noc) Jazda po Niemczech z towarem. Nasza flota to: Mercedesy Actros (MP5), DAF XG+, DAF XF.
 • Kierowca C+E

  TNC Express   Niemcy, Witten   
  pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 998 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
  12 dni
  Praca dla klienta na naczepach z plandeką. Praca od poniedziałku do soboty – 6 dni jazdy. Jazda po Niemczech z towarem. Praca w ciągu dnia oraz w nocy. Praca na pojedynczą obsadę tylko w systemie 2 na 2 lub 2 na 1!
Zobacz archiwalne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

2

TNC Express

Friedrich-Ebert-Str. 98

58454 Witten