Nordkalk to jeden z wiodących producentów branży wapienniczej w Europie Północno-Wschodniej, posiadający kilka zakładów produkcyjnych w Polsce (Miedzianka i Wolica – województwo świętokrzyskie, Sławno – województwo łódzkie oraz Szczecin). Dostarczamy surowce niezbędne dla wielu gałęzi przemysłu, takich jak: przemysł celulozowo-papierniczy, stalowy, wydobywczy, budowlany i chemiczny. Nasze rozwiązania pomagają dbać o czyste powietrze, wodę i żyzną glebę.

Archiwalne oferty pracy

  • Płatny staż w Dziale Utrzymania Ruchu

    Nordkalk Sp. z o.o.   Miedzianka, k. Kielc    praca stacjonarna
    praktykant/stażysta  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    365 dni
    Obowiązki: Prowadzenie działań prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Analiza przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń. Wdrażanie usprawnień w urządzeniach. Wymagania: Studenci lub absolwenci kierunków technicznych (elektronika, automatyka lub pokrewne). Dobra...
  • Specjalista ds. Zakupów

    Nordkalk Sp. z o.o.   Miedzianka, k. Kielc    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    626 dni
    Obowiązki: Prowadzenie i koordynacja działań zgodnie z wewnętrznymi procedurami zakupowymi. Przygotowanie analiz i kalkulacji opłacalności zakupów magazynowych, kosztowych i inwestycyjnych. Wyszukiwanie i dobór dostawców. Przygotowywanie i prowadzenie negocjacji handlowych. Przygotowywanie...
  • Operator przemiałowni

    Nordkalk Sp. z o.o.   Szczecin    praca stacjonarna
    1907 dni
    wykształcenie kierunkowe (mechaniczne lub elektryczne); gotowość do pracy w systemie zmianowym; doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym.

    Nordkalk Sp. z o.o.   świętokrzyskie, Wolica /k. Kielc    praca stacjonarna
    1907 dni
    wykształcenie kierunkowe (mechaniczne lub elektryczne); gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym; doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym.

Nordkalk Sp. z o.o.

pl. Na Groblach 21

31-101 Kraków