Przedmiotem zasadniczej działalności BPBP S.A. jest kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych w Generalnym Wykonawstwie oraz prowadzenie działalności usługowej w zakresie produkcji i sprzedaży.

Oferujemy pełny zakres usług budowlanych, począwszy od projektu, aż po realizację „pod klucz” występując w roli Generalnego Wykonawcy bądź Wykonawcy robót budowlano-instalacyjnych.

Zrealizowaliśmy szereg obiektów: hotelowych, handlowych i innych z obszaru użyteczności publicznej, obiektów inżynierii środowiska, sportowych i edukacyjnych, budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego.

Archiwalne oferty pracy

  • Kierownik Budowy

    BIELSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA PRZEMYSŁOWEGO SA   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    987 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI Zarządzanie projektem budowlanym zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem projektu, wymaganiami klienta i zapewnienie jego terminowego wykonania. Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i...
  • Inżynier Budowy

    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    987 dni
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI Koordynowanie pracy na wyznaczonej części budowy w ścisłej współpracy z doświadczonym Kierownikiem Budowy. Kontrola powierzonego zadania w zakresie jakości i terminowości.. Pomoc przy weryfikacja dokumentacji wykonawczej. Prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich...
  • Specjalista ds. instalacji elektrycznych

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    997 dni
    Zakres obowiązków: Dobór firm podwykonawczych dla poszczególnych zakresów robót. Przeprowadzenie procesu zapytań ofertowych. Udział w koordynacji prac projektowych oraz optymalizacja zaproponowanych rozwiązań w celu ograniczenia kosztów powierzonego zakresu prac. Pomoc merytoryczna...

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego SA

Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza 27

43-300 Bielsko-Biała