invenio Sp. z o. o.  będąca częścią międzynarodowej firmy świadczącej usługi na terenie Europy, USA oraz Australii, specjalizujesię w szeroko rozumianych usługach dla firm branży motoryzacyjnej.

Archiwalne oferty pracy

  • invenio sp. z o.o.
    2459 dni
    Zakres obowiązków: Manualna i wizualna kontrola jakości części samochodowych; Obsługa urządzeń monterskich; Wymagania: Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania; Spostrzegawczość; Zdolności manualne; Punktualność; Oferujemy: Umowa o pracę lub zlecenie (dla uczących się)...
  • Kontroler Jakości

    invenio sp. z o.o.   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    4321 dni
    praca przy kontroli jakości części i komponentów samochodowych.

    invenio sp. z o.o.   Polkowice    praca stacjonarna
    4358 dni
    Praca polegająca na kontroli jakości części oraz naprawie komponentów samochodowych.

Invenio Sp. z o.o.

Ul. Przemysłowa 68

43-100 Tychy