Fabryka Wentylatorów „OWENT” sp. z o. o. od blisko 70 lat zajmuje się produkcją profesjonalnych wentylatorów przemysłowych. Wieloletnie doświadczenie, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, długoletnia współpraca z krakowską Akademią Górniczo-Hutniczą a przede wszystkim otwartość na potrzeby naszych Klientów pozwala nam nazywać się ekspertami w dziedzinie wentylatorów przemysłowych.

Do naszej profesji podchodzimy kompleksowo i z najwyższą starannością.
W praktyce oznacza to, że zajmujemy się: projektowaniem, produkcją, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym naszych wentylatorów a także badaniami, remontami i modernizacjami wentylatorów również innych producentów.
Oferujemy także: wyważanie układów wirujących, remonty wentylatorów i ich części, badania przepływowe wentylatorów, audyty energetyczne wentylatorów.

Archiwalne oferty pracy

  • Spawacz MAG 135 / ślusarz

    Fabryka Wentylatorów OWENT sp. z o. o.   Olkusz    praca stacjonarna
    1169 dni
    Spawanie konstrukcji wentylatorów przemysłowych, wirników, ram; Spawanie blach węglowych konstrukcyjnych i nierdzewnych; Prace ślusarskie związane z należytym wykonaniem złączy spawanych;
  • Kontroler Jakości / Serwisant

    1638 dni
    OBOWIĄZKI: Kontrola Jakościowa wentylatorów w Olkuszu, Montaż oraz wykonywanie prób ruchowych wentylatorów na warsztacie produkcyjnym w Olkuszu, Przygotowanie wyjazdów serwisowych w zakresie kompletacji niezbędnych narzędzi i sprzętu, Diagnozowanie i naprawa wentylatorów przemysłowych,...
  • Konstruktor

    2806 dni
    Konstruktor Wentylatorów Przemysłowych Zadania: projektowanie/konstruowanie wentylatorów przemysłowych; opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktu (wentylatorów); przygotowywanie ofert;
  • Specjalista ds Zaopatrzenia

    2806 dni
    Fabryka Wentylatorów poszukuje kandydata do pracy w Dziale Zaopatrzenia i Logistyki. Zakres pracy: dbanie o zapewnianie materiałów do bieżącej produkcji, wystawianie dokumentów związanych z gospodarką magazynową; organizowanie transportu towarów; dostarczanie drobnych materiałów;...

Fabryka Wentylatorów OWENT Sp. z o. o.

Al. 1000-lecia 2a

32-300 Olkusz