Polynt Composites Poland Sp. z o.o. znajduje się w Niepołomickiej Strefie Przemysłowej. Firma zajmuje się produkcją nienasyconych żywic poliestrowych, tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym (SMC/BMC) oraz żelkotów.

Archiwalne oferty pracy

  • Pracownik produkcyjno - magazynowy

    Polynt Composites Poland Sp. z o.o.   Niepołomice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    251 dni
    Wymagania: Doświadczenie w pracy na magazynie lub/i produkcji Uprawnienia na wózki widłowe UDT; Sumienność oraz odpowiedzialność; Umiejętność samodzielnej pracy;
  • Pracownik produkcyjny

    374 dni
    Zakres obowiązków: Realizacja procesu produkcyjnego w ruchu ciągłym zgodnie z instrukcjami; Obsługa i nadzór nad pracą maszyn, urządzeń i instalacji; Zapewnienie prawidłowego przepływu surowców do produkcji oraz przepływu wyrobów gotowych; Dbałość o stan techniczny maszyn i...

    745 dni
    Wymagania: Doświadczenie w pracy na magazynie lub/i produkcji; Uprawnienia na wózki widłowe UDT; Sumienność oraz odpowiedzialność; Umiejętność samodzielnej pracy;

Polynt Composites Poland Sp. z o.o.

Ul. Grabska 11d

32-005 Niepołomice