Naszym celem jest zapewnić Tobie mobilność, wygodę i bezpieczeństwo każdego dnia! W każdej chwili możesz liczyć na nasz Dział Obsługi Klienta i opiekę Assistance. Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

U nas wynajmiesz samochód na dni, na miesiące, bez długoterminowych zobowiązań na lata. W ponad 4 000 flocie znajdziesz szeroką gamę nowych i dostępnych od ręki samochodów: miejskie kompaktowe auta, popularne suv-y, komfortowe limuzyny, ale również przestronne busy i pakowne dostawczaki

. Jesteśmy wypożyczalnią samochodów stawiającą na rozwój i nieustanne doskonalenie, bo motoryzacja to nie tylko biznes, ale nasza pasja. Jesteśmy dumni, że wywodzimy się z @Toyota & Lexus Dobrygowski, 10-krotnego Deelera Roku. Śmiało idziemy na przód, czerpiąc wiedzę i doświadczenie ze źródeł. W latach 2020, 2021 i 2022 zdobyliśmy prestiżową nagrodę Fleet Derby w kategorii na najlepszy produkt mid-short term rental. Każdego dnia indywidualnie oraz zespołowo pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów oraz rozwiązań. Wiemy jak ważna jest mobilność dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego biznesu. Kazein Rent masz #zNamiPoDrodze!

Archiwalne oferty pracy

  • KaizenRENT
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat / część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    339 dni
    Twój zakres obowiązków: obsługa klienta w języku polskim oraz angielskim (telefoniczna, mailowa, osobista), pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymanie relacji ze stałymi klientami firmy, realizacja miesięcznych planów sprzedaży, obsługa aplikacji mobilnej, obsługa systemu...

KaizenRENT

ul.Przemysłowa 1E

59-300 Lubin