telka S.A jest polską firmą zwłasnym kapitałem. Zajmujemy się handlem rusztowaniami i szalunkami oraz wynajmem i montażem tych elementów. Spółka została założona w 1999 roku przez członków rodziny Telka, którzy teraz zasiadają w jej zarządzie.

Przez lata swej działalności firma zdobywała doświadczenie działając na rynku lokalnym oraz międzynarodowym. W ofercie sprzedaży klienci znajdą wszystkie popularne systemy rusztowań i szalunków, oraz akcesoria firmowane znakiem Telka.

Archiwalne oferty pracy

  • Monter płotów / magazynier

    Telka SA   Spalice    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    959 dni
    Opis stanowiska: montaż ogrodzeń/ płotów u klienta; rozładunek i załadunek przychodzącego transportu, przygotowanie towaru dla klienta; weryfikacja stanów magazynowych; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych; prace inwentaryzacyjne;
  • Pracownik Produkcji - Spawacz

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    968 dni
    CO OFERUJEMY? Praca przy obsłudze robota spawalniczego z możliwością nauki spawania MAG 136. Wykonujemy uprawnienia spawalnicze TUV, Wykonujemy uprawnienia niezbędne do pracy na danym stanowisku, Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bez pośredników, Pracę w systemie 2-...
  • Magazynier

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    979 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA DANYM STANOWISKU: rozładunek i załadunek przychodzącego transportu, przygotowanie towaru dla klienta, weryfikacja stanów magazynowych, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych, prace inwentaryzacyjne,
  • Specjalista ds. Rozliczeń

    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    979 dni
    Zakres zadań: dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym, rozliczenia rachunków bankowych oraz kart płatniczych, kontrola rozrachunków, kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, windykacja...
  • Monter Rusztowań

    979 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA DANYM STANOWISKU: montaż oraz demontaż rusztowań budowlanych z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa, terminowe wykonywanie powierzonych zadań we współpracy z koordynatorami budów, dbałość i odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia,...

Telka SA

Warszawska 6

56-400 Spalice