Balticpersonal jest niemiecką, zmotywowana firmą z ponad 16-letnim doświadczeniem. Siedziba znajduje się w Schwerin, malowniczym mieście niedaleko Hamburga. Naszą siłą jest dobra komunikacja. Zależy nam na współpracy na najwyższym poziomie.

Archiwalne oferty pracy

  • Kucharz

    Balticpersonal GmbH   Niemcy
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   8 000 - 9 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    409 dni
    samodzielne przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturą i instrukcjami, przestrzeganie zasad higieny i zdrowia; gotowanie w zespole kucharzy i pomocy kuchennych, przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej; czas pracy: codziennie otwarte od 17:00; piątek, sobota i niedziela również lunch (12:00...
  • Lider Zespołu

    Balticpersonal GmbH   Niemcy, Scharbeutz
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    421 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Komisjonowanie różnych towarów spozywczych; Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie; Komisjonowanie Pick by Voice – sluchawkowym w jezyku polskim; Prace magazynowe; Praca od poniedzialku do piatku (10:00-19:00 badz 11:00-20:00)
  • Ślusarz / Mechanik układów hydraulicznych

    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    434 dni
    Montaż wstępny i końcowy elementów hydraulicznych na podstawie dokumentacji technicznej Wykonanie i montaż przewodów hydraulicznych (cięcie, regulacja i montaż) Układanie przewodów hydraulicznych Ogólne prace ślusarskie Kontrola i dokumentacja montowanych komponentów/zespołów zgodnie...
  • Monter Okien i Drzwi

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    447 dni
    Prawo jazdy kat. B Sprawność fizyczna i motywacja; Dyspozycyjność i gotowość do pracy; Znajomość języka niemieckiego – mile widziana Doświadczenie zawodowe
  • Elektryk Przemysłowy

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   2 300 - 2 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    449 dni
    Ukończona szkoła w zawodzie elektryk lub pokrewne Doświadczenie w zawodzie elektryk – najlepiej zdobyte w pracy w firmie przemysłowej Znajomość systemu SPS / PLC będzie dodatkowym atutem Znajomość języka niemieckiego Gotowość do pracy zmianowej pracy w weekendy Prawo jazdy kat. B + auto
  • Pracownik Biurowy

    Balticpersonal GmbH   Niemcy, Brunsbüttel
    asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    449 dni
    prowadzenie biura wystawianie rachunków, faktur wprowadzanie danych do systemu przygotowywanie ofert odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej
  • Kelner / Kelnerka

    Balticpersonal GmbH   Niemcy, Bamberg    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    521 dni
    doświadczenie w pracy na w/w stanowisku dobra organizacja pracy umiejętność pracy w zespole komunikatywna znajomość języka niemieckiego gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Magazynier Komisjoner

    Balticpersonal GmbH   Niemcy, Gallin    praca stacjonarna
    525 dni
    Komisjonowanie różnych towarów spozywczych za pomocą skanera; Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie; Komisjonowanie Pick by Voice – sluchawkowym w jezyku polskim; Prace magazynowe;
  • Kierownik budowy - ochrona antykorozyjna

    Balticpersonal GmbH   Niemcy, Brunsbüttel    praca stacjonarna
    526 dni
    Tworzenie pomiarów Instruowanie i nadzór nad wykonaniem prac w zakresie ochrony antykorozyjnej Kontrola jakości wykonywanej pracy Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP Dokumentacja wyników prac
  • Oczyszczacz Konstrukcji Stalowych

    Balticpersonal GmbH   Niemcy, Frankfurt am Main    praca stacjonarna
    549 dni
    Odrdzewianie i przygotowanie powierzchni; Prace malarskie i powłokowe z zakresu przemysłowej ochrony antykorozyjnej; Prace antykorozyjne, przeciwpożarowe i powlekanie podłóg przy użyciu natrysku bezpowietrznego; Obróbki podłoża i prace wyrównujące;
  • Magazynier Komisjoner - Praca dla par

    569 dni
    Komisjonowanie różnych towarów spożywczych za pomocą skanera; Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie; Komisjonowanie Pick by Voice – słuchawkowym w języku polskim; Prace magazynowe;

    Balticpersonal GmbH   Niemcy, Greifswald    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / agencyjna  pełny etat   10 000 - 12 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    574 dni
    montaz okien i drzwi
  • Malarz elementow stalowych (antykorozja)

    Balticpersonal GmbH   Niemcy, Frankfurt nad Menem    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   2 400 - 2 600 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    644 dni
    § Odrdzewianie i przygotowanie powierzchni; § Prace malarskie i powłokowe z zakresu przemysłowej ochrony antykorozyjnej; § Prace antykorozyjne, przeciwpożarowe i powlekanie podłóg przy użyciu natrysku bezpowietrznego; § Obróbki podłoża i prace wyrównujące; Znajomość języka...

Balticpersonal GmbH

Wismarsche Str. 302

19055 Schwerin