Lider w branży pośrednictwa ubezpieczeniowego i sprzedaży produktów finansowych.

Multiagencja, która od ponad 10 lat prężnie działa na polskim rynku ubezpieczeniowym. Przewagą naszej firmy są ludzie z bogatym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej oraz systemy IT, które realnie pomagają naszym Partnerom i Klientom w osiąganiu wymiernych efektów. Za rozwojem naszej firmy stoi solidny zagraniczny fundusz inwestycyjny z aktywami przekraczającymi 2,8 mld funtów.

Archiwalne oferty pracy

  • Asystent / Asystentka w dziale Księgowości i Rozliczeń

    Punkta   Warszawa, Ochota, al. Jerozolimskie    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę  pełny etat / część etatu   5 050 - 5 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    60 dni
    Opis stanowiska: Obsługa systemu bankowego: weryfikacja, wprowadzanie, import i eksport przelewów; obsługa płatności związanych z akcjami marketingowymi; obsługa programu Amodit – obieg dokumentów. Obsługa programu Symfonia: wgrywanie wyciągów bankowych i list płac; dekretowanie i...

Punkta

Jerozolimskie 146D

02-305 Warszawa