MECHANIKA-RADMOR Sp. z o.o.  spółka powstała z przekształcenia Zakładu Mechanicznego – 100 % udziałowcem firmy jest RADMOR S.A.

Historia firmy RADMOR rozpoczęła się w 1947 roku, Zakład Mechaniczny powstał w 1999 roku jako samodzielny podmiot gospodarczy.
Powołanie spółki Mechanika Radmor Sp z o.o. w roku 2018 jest związana z rozwojem naszej Spółki i kontynuacją działań mających na celu umocnienie pozycji firmy oraz ujednolicenie komunikacji.

Jesteśmy producentem systemowych rozwiązań konstrukcji mechanicznych opartych na systemie 19” oraz specjalistycznych konstrukcji mechanicznych.
Dysponujemy wszechstronnym doświadczeniem w technologiach mechanicznych oraz nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na centrach obróbczych CNC.
Dzięki temu możemy zaoferować rozwiązania konstrukcyjne dedykowane do konkretnych projektów.
Głównymi naszymi klientami są firmy z sektora szeroko rozumianej elektroniki, energetyki, przemysłu kolejowego, automatyki, systemów okablowań strukturalnych, ośrodki badawczo rozwojowe oraz uczelnie techniczne.

Archiwalne oferty pracy

  • Technolog

    Mechanika-Radmor Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   4 000 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    673 dni
    Opis stanowiska: Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej klienta; Przygotowanie dokumentacji technologicznej na potrzeby produkcji; Typowanie niezbędnego oprzyrządowania; Opracowywanie programów na maszyny CNC do obróbki plastycznej; Współpraca z działem produkcji, handlu oraz kontroli...

Mechanika-Radmor Sp. z o.o.

Hutnicza 3

81-212 Gdynia