Aureus jest największym brokerem leasingu i kredytów w Polsce. Naszą misją jest budowanie długofalowych relacji biznesowych. O zaufaniu, jakim obdarzają nas Klienci świadczy fakt, że już ponad 10 tys. z nich korzysta z całej gamy naszej oferty od wielu lat.

14 lat doświadczenia na rynku finansowym pozwoliło nam zbudować zespół ekspertów, który gwarantuje obsługę naszych Kontrahentów na terenie całej Polski.

Nieustannie się rozwijamy poszerzając naszą wiedzę poprzez liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Posiadamy rozbudowane zaplecze administracyjne, które swoją pracą i wiedzą wspiera Doradców zajmujących się bezpośrednią obsługą Klienta.

Archiwalne oferty pracy

  • Aureus Leasing Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    570 dni
    Twój zakres obowiązków Realizacja celów sprzedażowych w kredycie, leasingu i ubezpieczeniach; Inicjowanie i utrzymywanie współpracy z dostawcami pojazdów użytkowych, ciężarowych i maszyn budowlanych; Budowa wizerunku firmy na powierzonym terenie działania; Wdrażanie nowych produktów...
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    573 dni
    Zadania: Realizacja celów sprzedażowych w kredycie, leasingu i ubezpieczeniach. Inicjowanie i utrzymywanie współpracy z dostawcami maszyn i urządzeń rolniczych oraz budowlanych. Budowa wizerunku firmy na powierzonym terenie działania. Wdrażanie nowych produktów dotyczących kredytu i...
    643 dni

Aureus Leasing Sp. z o.o.

Pionierów 8

44-117 Gliwice