Firma Glasslift oferuje sprzedaż oraz wynajem nowoczesnych urządzeń do transportu i montażu szkła wielkogabarytowego. Ogromne doświadczenie i duża własna baza sprzętowa stawia nas na pozycji lidera w zakresie świadczonych usług. Oferujemy wynajem urządzeń z wykwalifikowanymi operatorami lub bez operatora.

Archiwalne oferty pracy

  • Specjalista ds. wynajmu maszyn

    GLASSLIFT SP.Z O.O.   Zgierz    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    506 dni
    Zakres obowiązków: Przyjmowanie zleceń na wynajem mini żurawi i manipulatorów; Zarządzanie kalendarzem wynajmów w celu optymalizacji kosztów transportu; Dobór odpowiedniego sprzętu do danego zlecenia; Zarządzanie flotą kilkunastu samochodów dostawczych;
  • Specjalista ds sprzedaży w branży dźwigowej

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    658 dni
    Wykształcenie wyższe, preferowane: kierunki techniczne; Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w obszarze automotive lub pokrewnym; Otwartość i gotowość do inicjowania kontaktów z klientami; Doświadczenie w obszarze sprzedaży poparte sukcesami; Wysokie nastawienie na cel;...

GLASSLIFT SP.Z O.O.

Długa 15

95-100 Zgierz