Praca.pl Praca
Australia, Czechy

Praca Australia, Czechy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Opiekun Marki (Brand Manager)

    KOEXIMPO, spol. s r.o.   Czechy, Czeski Cieszyn    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   7 000 - 9 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Opis stanowiska: Odpowiedzialność i zarządzanie zespołem marketingowym; Podnoszenie świadomości marki LOVELEC; Współtworzenie strategii marketingowej marki, planu PR i koordynacja działań PR; Odpowiedzialność za plany marketingowe, planowanie budżetu i jego realizację; Tworzenie i...
  • Kierowca międzynarodowy kat C+E

    Vorex-Trans Spółka z o.o   Czechy, Praga    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   13 500 - 15 450 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    опыт работы в сфере международных перевозок в пределах ЕС не менее 2 лет; водительское удостоверение категории «СЕ»; код 95; карта цифрового тахографа (чип);...