Praca.pl Praca
architekt rozwiazania

Praca architekt rozwiazania

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? przygotowywanie wizualizacji projektów zleconych przez klientów; profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedażową w punkcie projektowania; dbałość o wizerunek i ekspozycję w strefie aranżacji.
  • Specjalista ds. Sieci Transmisyjnej

    PGE Systemy S.A.   Warszawa, ul. Sienna 39    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: Konfiguracja systemów teletransmisyjnych na potrzeby dostarczenia usług w sieci LTE450; Konfiguracja urządzeń sieciowych IP/MPLS wiodących producentów (np. Cisco, Juniper, Nokia) Parametryzacja i priorytety ścieżek teletransmisyjnych...
  • Manager / Managerka Sprzedaży Eksportowej

    Nowy Styl   Jasło    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Twój zakres obowiązków: zarządzanie powierzonym rynkiem sprzedaży eksportowej i/lub kluczowymi klientami globalnymi – promowanie i sprzedaż pełnej gamy rozwiązań Nowego Stylu; docieranie do nowych potencjalnych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi - delegacje zagraniczne, targi;...
  • Projektant

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    5 dni
  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    5 dni
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...