Praca.pl Praca Podlaskie
Asystent Działu Sprzedaży

Praca Asystent Działu Sprzedaży podlaskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Asystent / Asystentka ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta

    LUX MED Sp. z o.o.   Białystok, ul. Fabryczna 4    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    asystent
    21 godz.
    Twoją rolą będzie: telefoniczna obsługa Pacjentów, sprzedaż usług stomatologicznych, realizowanie połączeń wychodzących. Nasze oczekiwania wobec Ciebie: wykształcenie średnie lub wyższe, doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta oraz sprzedaży, komunikatywna znajomość języka...
  • Asystent / Asystentka Sprzedaży

    EAP24   podlaskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Warszawa
    młodszy specjalista (junior) / asystent  część etatu
    7 dni
    Jakie zadania? Aktywne wsparcie Działu Sprzedaży B2B w realizacji bieżących zadań m.in.: obsługa CRM, bezpośredni kontakt z klientami biznesowymi, pomoc w organizacji kampanii sprzedażowych; Budowanie bazy klientów Umawianie spotkań z klientami biznesowymi Przygotowywanie ofert i...
  • Asystent / Asystentka Biura Regionalnego

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.   Choroszcz, Porosły 42    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Zakres obowiązków: Wsparcie administracyjne zespołu handlowego; Obsługa administracyjna biura, dbanie o wizerunek oddziału; Tworzenie, nadzór i koordynacja korespondencji jak również dokumentacji wewnętrznej oddziału; Obsługa klienta; Opisywanie i wysyłanie faktur; Kontrola płatności...