Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Asystent Klienta

Praca Asystent Klienta zachodniopomorskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Asystent Doradcy Klienta

    G8 S.A.   Szczecin, CH Outlet Park    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa zlecenie  pełny etat   27,70 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Twoje zadania: profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej, aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego, dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie, Oczekiwania: status studenta, pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi...
  • Pracownik ds. administracyjnych z j. niemieckim (back office)

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    O zespole Dział CP Homecare odpowiada głównie za przygotowywanie dokumentów do fakturowania, obsługę recept oraz wprowadzanie zamówień dla klientów z Niemiec. Oferujemy możliwość pracy w międzynarodowej firmie oraz współpracy z niemieckimi partnerami. Zakres obowiązków:...
  • Praca.pl Sp. z o.o.
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    7 dni
    Zakres obowiązków: Wprowadzanie nowych produktów, Opracowywanie modeli 3D, Przygotowywanie kalkulacji, Tworzenie dokumentacji technicznej; Nadzór nad produkcją; Współpraca międzydziałowa i obsługa klienta, Zarządzanie zamówieniami; Wsparcie techniczne i projektowe.