Praca.pl Praca Łódzkie
Asystent medyczny

Praca Asystent medyczny łódzkie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Młodszy Asystent / Młodsza Asystentka Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.   Łódź, ul. Krakusa    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior) / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    21 godz.
    Opis stanowiska: Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych; Autoryzacja badań; Obsługa aparatury medycznej; Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
  • Technik Laboratoryjny (Zakład Histopatologii)

    specjalista junior / mid  umowa o pracę
    21 godz.
    Opis stanowiska: Przeprowadzenie czynności wstępnych, w tym przygotowanie odczynników chemicznych, przyrządów i urządzeń w sposób zapewniający właściwe przeprowadzenie badań histopatologicznych; Przyjmowanie materiału przesłanego do Laboratorium oraz jego sprawdzanie i znakowanie przed...
  • Asystentka Stomatologiczna / Asystent Stomatologiczny

    Medicover Stomatologia   Łódź, ul. Rydza Śmigłego 20    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem, Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), Sterylizację narzędzi i materiałów, W ramach rozwoju możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty,...

    Medicover Stomatologia   Łódź, ul. Pomorska 106A    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / asystent  umowa zlecenie
    2 dni
    Do Twoich zadań należeć będzie: Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem, Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce), Sterylizację narzędzi i materiałów,
  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Zapraszamy do złożenia aplikacji: CV, list motywacyjny, dokumenty poświadczające wykształcenie i doświadczenie zawodowe za pomocą przycisku aplikowania. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia 2024 r. O zakwalifikowaniu aplikacji do procesu rekrutacji decyduje data wpływu.