Praca.pl Praca
Doradca Serwisowy Gniezno

Praca Doradca Serwisowy Gniezno najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca doradca serwisowy wielkopolskie najnowsze oferty pracy

  • Specjalista do opisywania samochodów ciężarowych

    BAS Holding   wielkopolskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Udokumentowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej; Umiejętności techniczne; Posiadasz prawo jazdy kategorii B (wymagane), C (mile widziane); Potrafisz pracować z komputerem; Komunikatywność ; wymagana jest znajomość języka Angielskiego i Niemieckiego; Jesteś sumienny i dobrze...
  • Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Dostarczanie zamówionych towarów do klientów; Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta; Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów; Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów; Analiza i rozpoznawanie potrzeb klientów;
  • Specjalista ds. Gwarancji

    NES Global Talent   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Obsługa zgłoszeń serwisowych zrealizowanych inwestycji zgodnie z wymaganym czasem reakcji; Weryfikacja zasadności zgłoszonych usterek oraz przydział wg odpowiedzialności na podwykonawców; Prowadzenie korespondencji oraz konsultacje telefoniczne z inwestorami oraz...
  • Pracownik Działu Technicznego

    Tajwańskie Biuro Techniczne Sp.J.   wielkopolskie    praca mobilna
    siedziba firmy: Warszawa
    5 dni
    Wymagania: znajomość maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych; prawo jazdy kat. B;