Praca.pl Praca
Doradca techniczny chelm

Praca Doradca techniczny chelm najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca doradca techniczny małopolskie dolnośląskie ... najnowsze oferty pracy

  • Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży

    HEWEA Sp. z o.o.   Byków, k/ Wrocławia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Czym będziesz się zajmować realizacją procesu sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych i obsługę obecnych klientów firmy; budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji z klientami; doradztwem w zakresie oferowanych produktów i doborem optymalnych rozwiązań dla klienta; prowadzeniem...
  • Opiekun Techniczny Klienta Biznesowego

    VECTRA S.A.   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  kontrakt B2B  pełny etat
    6 dni
    Główne zadania: Kompleksowa obsługa klienta za pośrednictwem dostępnych form kontaktu: telefonu (1 linia wsparcia) oraz e-mail. Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem. Przyjmowanie zgłoszeń usterek, awarii i reklamacji. Aktywacja i modyfikacja usług klientów.
  • Specjalista ds. obsługi klienta z doświadczeniem w branży stolarki PCV

    Morad Sp. z o.o.   Kartuzy    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    tworzenie wycen / kosztorysów, czytanie rysunków technicznych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz zestawień, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy, telefoniczna obsługa klientów, obsługa informatycznych systemów firmowych, gotowość do pracy w terenie.
  • Przedstawiciel Handlowy - branża elektryczna

    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, przygotowanie ofert handlowych dla Kontrahentów, budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi Klientami, prowadzenie doradztwa technicznego, dbałość o utrzymanie wysokiego poziomu współpracy z Klientami firmy, kreowanie...
  • Przedstawiciel handlowy

    Juwentus Serwis sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Czego oczekujemy? Ambicji i motywacji do osiągania wyznaczonych celów; Doświadczenia w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej; Znajomości technik negocjacyjnych i budowania długotrwałych relacji z Klientami; Samodzielności i doskonałej organizacji pracy; Prawa jazdy kat. B.
  • Sprzedawca części rolniczych

    TECH-ROL Sp. z o.o.   Łuków    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat   6 100 - 6 500 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Twój zakres obowiązków: obsługa klienta w zakresie doboru odpowiednich części zamiennych z oferty firmy, dobór części zamiennych wg. katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej.
  • Doradca techniczny

    Grodzki Urząd Pracy w Krakowie   Kryspinów    praca stacjonarna
    22 godz.