Praca.pl Praca
drukarz offsetowy

Praca drukarz offsetowy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
  • Drukarz offsetowy

    3 dni
    Główne obowiązki: Obsługa maszyny offsetowej B:1, Realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami, Utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym, Współpraca w zakresie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi. Wymagamy: Minimum 2-letnie...
  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.