Praca.pl Praca Kadra zarządzająca
Dyrektor ds. Klientów Strategicznych

Praca Dyrektor ds. Klientów Strategicznych

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Dussmann Polska Sp.z o.o.
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoje zadania: Rozwój usług czystości na obszarach regionu południowego (woj. podkarpackie, małopolskie, śląskie i dolnośląskie) Efektywne zarządzanie i współpraca z podległym zespołem; Budowanie i umacnianie kontaktów handlowych; Koordynacja oraz bieżące zarządzanie procesami...
  • Kierownik Handlowy

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Gdańsk, ul. Główna 6    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Kreowanie, wsparcie i rozwój sprzedaży hurtowej w hali MAKRO w oparciu o przyjętą strategię rozwoju. Kreowanie, rozwój postawy i kompetencji aktywnej sprzedaży wśród pracowników w hali. Tworzenie efektywnej komunikacji handlowej. Poszerzanie...
  • Dyrektor ds. Zarządzania Doświadczeniami Klientów i Marki

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.   Poznań, ul. Pastelowa 16    praca hybrydowa
    dyrektor  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    6 dni
    Zakres obowiązków: Koordynowanie procesu opracowywania i aktualizowania atrybutów marki. Projektowanie i wdrożenie działań z zakresu wdrażania atrybutów marki w branży usługowej. Budowanie świadomości atrybutów marki w organizacji. Rozwój systemu badań satysfakcji klientów i trybu...