Praca.pl Praca
handlowiec k-m

Praca handlowiec k-m

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Business Development Manager (m/k) - rynki zagraniczne

    Trenkwalder   Lublin    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Obowiązki: aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków handlowych z potencjalnymi klientami (kontakt telefoniczny, umawianie spotkań, spotkania handlowe - bezpośrednie i zdalne), budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz analiza ich potrzeb, aktywny udział w...
  • Koordynator ds. Sprzedaży (K/M)

    Novotel Gdańsk Marina   Gdańsk    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Twoja misja to sprzedaż usług hotelowych, przygotowywanie ofert handlowych, formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i negocjacje kontraktów. W swojej pracy połączysz swoje zaangażowanie oraz doświadczenie, aby pozyskiwać klientów i budować z nimi długotrwałe relacje.